kūʻai nā metala panakō mua i ke gula ma ka pūnaewele
Hui ʻoihana ʻoihana pūnaewele kūwaho paʻa paʻa paʻa pūnaewele paʻa paʻa ʻoulepa kūwaho iulou

E ʻike ʻoe ma lalo o nā helu ʻauhau ma nā ʻoihana ma 2020 (Source Wikipedia). Hiki i kēia ʻatikala ke kōkua iā ʻoe e koho i ka wahi o kāu ʻoihana, lala a lālā paha.

ukuKa helu ʻauhau ʻoihana (2020)2Ka helu ʻauhau hoʻokaʻawale (2020)2Ka helu ʻauhau hui pū ʻia (2020)2
 Irlande12.5%51.0%57.1%
 Corée Du Sud27.5%40.3%56.7%
 Kanaka26.8%39.3%55.6%
 Palani32.0%34.0%55.1%
 Danemark22.0%42.0%54.8%
 Belgique29.6%30.0%50.7%
 Pokukala31.5%28.0%50.7%
 Royaume-Uni19.0%38.1%49.9%
 Israel23.0%33.0%48.4%
 Allemagne29.9%26.4%48.4%
 US25.9%29.3%47.6%
 Australie30.0%24.3%47.0%
 Norvège22.0%31.7%46.7%
 Austria25.0%27.5%45.6%
 Suède21.4%30.0%45.0%
 Japon29.7%20.3%44.0%
 Italie24.0%26.0%43.8%
 Uku-Bas25.0%25.0%43.8%
 Finland20.0%28.9%43.1%
 Espagne25.0%23.0%42.3%
 Mexique30.0%17.1%42.0%
 Lukemapuka24.9%21.0%40.7%
 Slovenia19.0%25.0%39.3%
 Grèce28.0%15.0%38.8%
 Suisse21.1%21.1%37.8%
 Islande20.0%22.0%37.6%
 Chili25.0%13.3%35.0%
 Tureke22.0%17.5%35.0%
 Poland19.0%19.0%34.4%
 New Zealand28.0%6.9%33.0%
 Czech Repubalika19.0%15.0%31.2%
 Lituanie15.0%15.0%27.8%
 Slovaquie21.0%7.0%26.5%
 Hungary9.0%15.0%22.7%
 Estonia20.0%0.0%20.0%
 Lettonie20.0%0.0%20.0%

Makemake ʻoe e loaʻa kahi hāʻawi no ka hoʻokumu ʻana i kāu ʻoihana pūnaewele me kā mākou loea kūloko (Loio, Luna Helu) hele pololei i ka MarketPlace o Fidulink.com i mea e noi ai e hana i kāu ʻoihana pūnaewele a me ka huakaʻi ʻole.

Unuhi i kēia ʻaoʻao?

kahie ʻoluʻolu e kali
Live Support
Ma ka pūnaewele!

Agena Pūnaewele

fidulink

NĀ PALAPALA FIDULINK I HIKI

E ʻoluʻolu e hoʻokomo i kahi kiʻi e hoʻomaka.
Ka helu o ka VAT
7
8
9
4
5
6
1
2
3
C
0
.
Hoʻohui VAT
Wehe i ka VAT

Huina Net (ke kāpae ʻole i ka pahu)

Huina Waiwai (me ka pahu)

I ka ho omaulia ana ma:

Nānā Loaʻa Kaha

hoʻouka
E ʻoluʻolu e hoʻokomo i kou inoa inoa o kāu ʻoihana kālā hou
E ʻoluʻolu e hōʻoia ʻaʻole ʻoe i kahi lopako.

uku hōʻaiʻē kāleka pūnaewele fidulink hana pūnaewele pūnaewele e hana i ka ʻoihana pūnaewele fidulink

bitcoin
Paʻi (BTC) $ 23,388.27 2.35%
ethereum
Kelepona (ETH) $ 1,661.72 2.91%
ʻo ia
Pili (USDT) $ 1.00 0.16%
kālā-usd
Kālā USD (USDC) $ 1.00 0.25%
bnb
BNB (BNB) $ 296.62 4.95%
xrp
XRP (XRP) $ 0.373232 0.87%
binance-usd
ʻO Binance USD (BUSD) $ 1.00 0.36%
kaona
Cardano (ADA) $ 0.510913 2.23%
solana
Hema (hema) $ 40.37 1.50%
nā kiko polka
Nā kiko polka (DOT) $ 8.23 3.64%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.068002 1.67%
shiba inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 1.84%
DAI
Dai (DAI) $ 1.00 0.24%
staked-etera
Lido Staked Etera (STETH) $ 1,618.24 2.82%
hāwanawana-2
ʻAlele (AVAX) $ 23.93 4.17%
Pūnaewele matic
Polygon (MATIC) $ 0.911348 4.25%
kekona
TRON (TRX) $ 0.068887 0.27%
wahī-bitcoin
Hoʻopili ʻia ʻo Bitcoin (WBTC) $ 23,390.27 2.34%
ethereum-kahiko
Palekana Etherum (ETC) $ 37.39 2.98%
hōʻailona leo
LEO Token (LEO) $ 5.01 0.02%
Okb
OKB (OKB) $ 18.30 2.93%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.24 1.72%
unitedwap
Uniswap (Uni) $ 9.14 11.99%
ftx-hōʻailona
FTX (FTT) $ 29.71 1.31%
kaulahao crypto-com
Chronos (CRO) $ 0.150077 0.70%
kaulahao
loulou kaulahao (LINK) $ 7.51 4.02%
kokoke
MAU KAHI PONO (NEAR) $ 4.47 4.74%
cosmos
Huna o Cosmos (ATOM) $ 10.36 2.46%
stellar
Stellar (XLM) $ 0.116643 1.25%
monero
Monero (XMR) $ 159.12 0.88%
bitcoin-kālā
ʻOihana Bitcoin (BCH) $ 138.71 3.62%
algorand
Algorand (KEKAHI MEA) $ 0.333145 2.10%
Apecoin
ApeCoin (APE) $ 7.41 11.68%
ʻo ia
VeChain (VET) $ 0.029704 9.02%
filecoin
Filecoin (FIL) $ 8.46 4.03%
pūnaewele-kamepiula
Pūnaewele Pūnaewele (ICP) $ 8.16 5.81%
kahe ana
Kahe (Flow) $ 1.92 1.35%
kaulahao-2
Laina (XCN) $ 0.087634 2.71%
ʻāpana konakona
Manaʻo (MANA) $ 0.997089 3.76%
pahu-one
Ke Kaha (Ke one) $ 1.30 2.26%
hedera-hashgraph
Hedera (HBAR) $ 0.073039 1.76%
ʻoka
Tezos (XTZ) $ 1.76 2.21%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 17.81 3.37%
mākuʻe
Frax (FRAX) $ 1.00 0.20%
theta-token
Haina (TheTA) $ 1.43 3.46%
quant-network
Nui (QNT) $ 105.10 2.46%
lido-dao
Lido DAO (LDO) $ 2.75 22.64%
ʻuhane
ʻAave (AAVE) $ 98.98 5.77%
elrond-erd-2
Elrond (EGLD) $ 58.55 4.83%
eos
EOS (EOS) $ 1.22 3.34%